Yorumlar Intoxic

 • Burak

  Oğlu ortaya çıktı yuvarlak kurt. Doktor tavsiye Intoxiciçin hiçbir zarar ve zayıflamış vücut. Değer ilaç pahalı, ama zaten 5 gün sonra oğlu oldu çok daha iyi. Sonra 2 hafta bitti ilaç. Sonra yine 2 hafta geçti testleri ve yumurta Ascaris bulundu. Radyo alışı ile ilgili problem kapsül yoktu, oğlu kolay alıyordu kapsül.

  Intoxic
 • Xeyale

  Dürüst olmak gerekirse, ben değil sanki olumlu bir sonuç. Son 3 yıl ben düzenli olarak çalıştım, tedavi parazitler, başvurdu, çeşitli kimyasal ilaçlar. Sırasında sakin görünüyordu, hastalık geri adım attı. Ama bir-iki ay solucanlar tekrar ortaya çıktı ve her şey yeniden başladı: sorun jeludkom kaybı kuvvetleri, yüksek sıcaklık. intoxic temiz bir meslektaşım, bir verdi bu kapsül, kendi altı yaşında bir çocuk oğlu. Ve ben denemeye karar verdi. Kapsül değil hayal kırıklığına uğrattı, zaten 3 ay sonra bende gözlendi hiç bir belirti bir hastalık.

  Intoxic
 • Sabina

  En başından beri beni çeken ürün tam bir yan etkisi olmaması. İstişare doktor hakkında Intoxic. Dedi doktor, ne ilaç iyi ve alınabilir. Ben sipariş verdim Intoxic internet üzerinden. İlaç hayal kırıklığına: testleri iyi evet ve duygu güzel. Her bir ilaç sayesinde!

  Intoxic
 • Zeynep

  Anlatmak istiyorum hikayemi. Benim torunum çocukluğundan beri zayıf, iştahsızlık, hareketsiz. Çok denedim farklı yollarla gittik ve doktorlar, içti, vitaminler, ama önemli bir değişiklik olmadı. Tavsiyesi üzerine bir tanıdık karar içkiye Intoxic. Ve işte tam bir ders sonra, çocuğun sadece gözleri oldu hayata. Ortaya bir enerji, iyi bir ruh hali, iştah, oldu kazanç ağırlık. Herkese tavsiye ederim Intoxic!

  Intoxic
 • Zeynep

  Ben bir kızı olduğu parazitler. Doktor tavsiyesi üzerine biz sipariş ve online satın aldığınız bir ilaç Intoxicdaha ne çare arkadaşım zaten verdim oğluma ve sonuçlar güzel. Ne demek? Kapsül çocuk içti kolay, zaten bir ay sonra testleri göstermiştir ki, parazitler tamamen vücuttan yok.

  Intoxic
Değerlendirme Intoxic
4.4
9