Kullanım talimatları Intoxic

Tam bir iyileşme için Intoxic kullanılmalıdır, en az 30 gün veya 12 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler için. Çocuklar için 6 ila 12 yıl tedavi süresi 20 gün, 3 çocuk için 6 yıl — 10 gün. Kabul etmek gerekir 2 günde bir kez — sabah ve akşam. İlaç aç karnına, yemekten 30 dakika önce.

Kullanım talimatları için kapsül İntoxic

Ağır durumlarda hasta için tavsiye edilir giriş çift tedavi ara ile 2 hafta. Bu sayede neredeyse %99 parazitlerin kurtulmak. Tüketilen ilaç olarak tedavi edici ve önleyici bir tedbir olarak. Sırasında uzun süreli klinik çalışmalarda yan etki tespit edilmemiştir.

İfadesini almak Intoxic

İlaç reçete varsa, vücutta solucanlar farklı türleri. Intoxic sadece kullanılan etkili bir ilaç, aynı zamanda önleyici bir araç, alımı, hangi ortadan kaldırır ve yeniden bulaşmasını parazitler.

Üretici Avormin iddia Intoxic en az etkilidir ve tedavisinde, mantar hastalığı ve viral lezyonlar. Tedaviyi olumlu etkiler sindirim sistemi insan. Bu, cildin ve müköz membranlar SİNDİRİM sistemi, bir hasar varlığı nedeniyle vücutta parazitler.

Kontrendikasyonları alımı Intoxic

İlaç kontrendikasyonlar bir numarası vardır, almadan önce doktorunuza danışmanız tavsiye edilir. Intoxic kullanılmamalıdır gebelik ve emzirme döneminde. İlaç verilmemelidir çocuklar için 3 yıl. Intoxic kontrendikedir kişisel intoleransı, herhangi bir malzemeler.